top of page

​DERNEĞİMİZ

İzmir Atatürk Lisesi  Mezunları Derneği’nin Değerli Üyeleri;

 

İzmir Atatürk Lisesi mezunlarının birbirleri ile olan ilişkilerini güçlendirmek, birlik ve beraberlik sonucunda elde edeceğimiz gücü lisemize, mezunlarımıza ve ülkemize yararlı bir şekilde organize etmek amacı ile kurulduk ve birlikteyiz.

 

Hiç şüphesiz ki İAL  mezunlarının birlik ve dayanışma içinde olmaları, ait olduğumuz camianın varlığının korunarak, güçlü bir şekilde gelişmesinde en büyük etken olacaktır.

 

Tarih ve hatta günümüz örneklerine baktığımızda, birlik ve beraberliğin, bireysel hedef ve stratejilerimize yön veren başarı unsurunun, hatırı sayılır bir parametresi olduğu açıkça görülmektedir.

Murat_Saraç.jpg

2012-2015 İAL Mezunları Derneği Yönetim Kurulu olarak, elimizden geldiğince projeler ürettik, yeni mezunlar kazandık, çeşitli okul etkinlikleri düzenledik. Bizler  bir arada olmamız gerektiğine gönülden inandık ve İAL  çatısı altında toplanmaya karar verdik. Sizlerin desteği ile bu çatı her zaman daha da yukarıya yükselecektir.

 

Bireysel hedeflerimize ulaşırken birbirimizden destek almak ve bu gücü önce camiamıza daha sonra topluma yayarak saygın bir sivil toplum kuruluşu olmayı hedeflemekteyiz.

 

Türkiye’nin en önemli ve başarılı liselerinden birinin mezunlar derneği olarak, nasıl bir potansiyel barındırdığımızın farkındayız. Bu potansiyelimizi derneğimize yakışacak faaliyetlere çevirmek için elimizden gelen her şey yapılacaktır. Mezunlarımız arasındaki iletişim ve etkileşim her dönem gittikçe artmakta ve amacımız bu dönemde de bu artan grafiği devam ettirmektir. Derneğimizi ancak beraberliğimizi kuvvetlendirerek güçlendirilebilir. Mezunlarımız çalıştıkları her alanda İZMİR ATATÜRK LİSESİ isminin hakkını vermektedirler. Derneğimizin de bu ismi aynı şekilde hakkını vermeye devam etmesi ve lisemize ve mezunlarımıza desteğini arttırabilmesi için sizlerin desteğine ihtiyacımız vardır. Bu desteği alabilmek için biz dernek yönetimi olarak elimizden geleni yapacak ve sizlerin de ilginizi eksik etmeyeceğinize inanmaktayız.

 

İzmir Atatürk Lisesi mezunu olmak, dünya standartlarında bir eğitimi, disiplinli bir yaklaşımla, yüksek standartlı bir ortamda almış olmak demektir. Dört yıl boyunca,emek vererek elde ettiğimiz diplomalarımızın birinci faydası aldığımız eğitimin kalitesindedir. Bu faydayı yaşamınızın bundan sonraki her döneminde her gün hissedeceksiniz.

 

Sizleri hayatınız boyunca, hayal ettiğiniz tüm başarılara ulaşırken, İZMİR ATATÜRK LİSESİ MEZUNLARI DERNEĞİ çatısı altında güçlerimizi birleştirirken görmeyi diliyorum.

 

Sevgi ve saygılarımla

 

Murat Saraç

Önemli

Derneğimize üye olmak için lütfen yukarıdaki "üye başvuru formu"nu eksiksiz olarak doldurup aşağıdaki adrese aidat ödemesini yaptığınızı gösteren belge ile beraber posta yolu ile gönderiniz.

Aidat Bedeli: 100 TL

Öğrenci Aidat Bedeli: Ücretsiz

 

Adres:

Sezer doğan sokak, Süsler apartmanı, No: 30, Kat:1, Daire:1 Konak İZMİR

 

Banka:

Akbank Gündoğdu. Şb.

Hesap No:

0304 - 0104899

IBAN: TR34 0004 6003 0488 8000 1048 99

Soru ve önerileriniz için

Mesajınız gönderilmiştir!

bottom of page