top of page

2015 - 2018 DÖNEMİ YENİ YÖNETİM KURULU

SEÇİMLE BAŞA GELDİ

13.04.2015

 

Değerl İzmir Atatürk Liseliler,

 

Derneğimizin 2015 yılı olağan genrel kurulu yapıldı. Seçimli genel kurulda Dernek Başkanlığı'na 1985 mezunu Kuşadalı Turizmci Murat Saraç seçildi.


Saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayan ve Divan başkanlığını Av. Namık Kemal Marmara’ nın yürüttüğü genel kurulda 5. Dönem Başkan Başar Manisalı ve ekibinin faaliyet raporu onaylanarak ibra edildi ve yapılan seçimde Murat Saraç’ın başkanlığındaki liste oybirliği ile kabul edildi. Seçim sonrası konuşma yapan Saraç önceki yönetime hizmetlerinden ötürü teşekkür ederken zaman ayırıp genel kurula katılan ve destek veren tüm mezunlara İzmir Atatürk Lisesi’nin ilkelerini ve yüzyılı aşkın saygın ismini yüceltme sözü verdi. Amaçlarının tüm mezunları kaynaştırmak ve genç mezunlara Atatürk Liseli olmanın farklılığını ve onurunu yaşatmak olduğunu belirtti. Özellikle sosyal projelere önem vereceklerini ve dernek kuruluş tüzüğünde yer alan İstiklal Madalyasını kazandırmak için sonuna kadar çalışacaklarını belirtti.


Kuşadası eski Belediye Başkan Vekili Murat Saraç başkanlığındaki İzmir Atatürk Lisesi Mezunları Derneği’nin yeni yönetim kurulu ise Başar Manisalı, Mert Ayarman, Koral Kıvrak, Mehmet Oruç, Erhan Gölbey, Sezen Günaydın, Halil Yürekli, Ahmet Erdim, Zafer Balaban ve Mehmet Kuzu’dan oluşurken, Yönetim Kurulu yedek üyeliklerine ise Haluk Akdemir, Simay Kardeş, Mert Okuyan, Mustafa Yardımcı, Gökçe Deniz Hasekioğulları Çetingöz, Ömer Akçalı, Kemal Yılmaz, Melis Pars, Tolga Onat, Onur Kuruoğlu ve Ömer Örücü seçildi. Denetim kurulu asil üyeliklerine de Hakan Altürk, Levent Uzel ve Muzaffer Sertkaya yedek üyeliklere ise Namık Kemal Marmara, Uğur Bakır ve Şükrü Kızılkaya getirildi.

bottom of page