top of page

YÖNETİM KURULU

2023 - 2025 ONUNCU DÖNEM YÖNETİM KURULU

Murat Saraç

Başkan

28.07.1968 Aydın/Kuşadası doğumludur. İAL 1985 mezunudur. Ardından Dokuz Eylül Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İktisat bölümünü bitirmiştir. Turizmle ilgilenmektedir. Kuşadası Fotoğraf ve Sinema Amatörleri Derneğinin (KUFSAD), Kuşadası Gastronomi Derneği, Kuşadası Gelişim Derneği gibi Sivil Toplum Kuruluşlarının kurucularındandır. Beş adet kişisel fotoğraf sergisi bulunan Saraç 2009- 2014 yılları arasında Kuşadası Belediye Başkan Vekilliği, Meclis üyeliği, Kuşadası Ticaret Odası(KUTO) Meclis Üyeliği ve Kuşadası Tanıtım Vakfı (KUTAV) Genel Sekreterliği gibi görevlerde bulunmuştur. Halen İtalya Cumhuriyeti Aydın bölgesi Fahri Konsolosluğu görevini sürdürmektedir. İyi derecede İngilizce, Fransızca ve İtalyanca bilmektedir. Evli ve üç çocuk babasıdır.

Murat Çoruh

Genel Sekreter

Güncelleme aşamasındadır.

Mehmet Oruç

Genel Sekreter Yard.

1963 yılında Çankırı’da doğdu. İlköğrenimini İzmir Duatepe İlkokulu, ortaöğrenimini İzmir Hacışakir Eczacıbaşı Ortaokulu’nda tamamladıktan sonra 1977 yılında girdiği İzmir Atatürk Lisesi’nden 1980 yılında mezun oldu. Aynı yıl Ege Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde başladığı yüksek öğrenimini Dokuz Eylül Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden 1985 yılında mezun olarak tamamladı. Staj ve askerlik görevi sonrasında 1988 yılında serbest avukat olarak başladığı çalışma yaşamını halen sürdürmektedir. Evli ve bir kız çocuğu babası olup, meramını anlatacak ve anlayacak kadar İngilizce diline vakıftır.

Levent Uzel

Sayman

1968 yılında Mardin’de doğdu. Zübeyde Hanım ilköğretim (Bergama) ortaokulu Hasan Tahsin’de bitirdikten sonra İzmir Atatürk Lisesi'nde eğitimine devam etti. 1985 yılında İzmir Atatürk Lisesi'nden mezun oldu. Lisans eğitimini Anadolu Üniversitesi İktisat Bölümü’nü bitirerek tamamladı. Askerlik görevini kısa dönem Bursa Gemlik’te yaptı. Kendi özel bürosunda mali müşavirlik mesleğine devam etmektedir. Evli ve 2 çocuk babasıdır.

Gökçe Deniz Hasekioğulları Çetingöz

Başkan Yardımcısı

1984 yılında İzmir’de doğdu. İzmir Atatürk Lisesi’ nden 2002 yılında mezun oldu. Lisans eğitimini, 2007 yılında Hacettepe Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Jeoloji Mühendisliği Bölümü’nde tamamladı. 2010 yılında ise Hacettepe Üniversitesi Fen Bilimleri Fakültesi Jeoloji Mühendisliği Ana Bilim Dalı’ndan mezun olarak Yüksek Lisans derecesi aldı. Özel bir şirkette Jeoloji Mühendisi olarak çalışmaktadır. İyi derecede İngilizce bilmektedir. Evli ve bir çocuk annesidir.

Kemal Yılmaz

Başkan Yardımcısı

1962 İzmir doğumludur. İlk ve Orta öğrenimini İzmirde tamamlayıp İzmir Atatürk Lisesi’ne 1977’de  girmiş ve 1980 yılında mezun olmuştur. Daha  sonra Bursa Uludağ Üniversitesi İktisadi Ticari Bilimler Fakültesi Maliye Bölümü’nden 1986 senesinde mezun olmuştur. Halihazırda İzmir’de kendisine ait Matbaa ve Ciltevi’ni işletmektedir. Evlidir.

Ogün Taşkın

Başkan Yardımcısı

1967 Almanya Heidelberg doğumludur. İzmir Atatürk Lisesi'nden 1984 yılında mezun oldu. Trakya Üniversitesi Ziraat Fakültesi'nden mezundur. İzmir  Ekonomi Üniversitesi' nde işletme dalında yüksek lisansını tamamladı. İzmir'de 1992 yılından beri Fertaş İnşaat Ltd. Şti. ile inşaat sektöründe faliyet göstermektedir. Evli ve iki kız babasıdır.

Hasan Haluk Öden

Başkan Yardımcısı

1966 Giresun / Alucra doğumludur. İzmir Atatürk Lisesi' nden 1983 yılında mezun olmuştur. Sonrasında Dokuz Eylül Üniversitesi' nde Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri bölümünden mezun olmuştur. Ayrıca İstanbul Üniversitesi İşletme İktisadi Enstitüsü İşletmecilik İhtisas Programı' nı bitirmiştir. İzmir Büyükşehir Belediyesi ESHOT bünyesinde yöneticilik, Adalet Bakanlığı'nda "uzlaşmacılık" yapmaktadır.

İMED, İZİMDER, KSK, Bornova Belediyesi SK ve CHP üyesidir. Ayrıca Greenpace destekçisidir.

Evli ve bir çocuk babasıdır.

Şükrü Kızılkaya

Yön. Kur. Üyesi

​1968 yılı İzmir doğumludur. Güzelyalı Orta Okulu'nu bitirdikten sonra İzmir Atatürk Lisesi'nden 1985 yılında mezun olmuştur. Üniversite eğitimini İTÜ Makina Mühendisliği Bölümü'nde tamamladı. Üretim, imalat ve bakım onarım sektörlerinde çeşitli kademelerde görev aldıktan sonra meslek hayatına çeşitli şirketlerde tesis yöneticiliği yaparak devam etmiştir. Halen uluslararası bir firmanın fabrika müdürlüğünü sürdürmektedir. Evli ve bir çocuk sahibidir.

S. Hünkar Göçen

Yön. Kur. Üyesi

İzmir 1983 doğumludur. İlk ve orta öğrenimini İzmir'de tamamlamıştır. İzmir Atatürk Lisesi'nden 2001 yılında mezun olmuştur. 2005 yılında İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü Bilgisayar Mühendisliği'nden mezun olduktan sonra Dokuz Eylül Üniversitesi'nde MBA yüksek lisans derecesini tamamlamış ve 2008 yılında mezun olmuştur. 2005 yılından itibaren bilgi teknolojileri alanında kendi girişimlerinde ve yerli yabancı birçok şirketde mühendislik ve yönetim pozisyonlarında çalışmıştır. İyi derecede İngilizce bilmektedir. Şuanda uluslararası bir şirketde yazılım program yöneticisi olarak çalışmaktadır. 

Uğur Çakar

Yön. Kur. Üyesi

1965 yılında İzmir’ de doğdu. İzmir Atatürk Lisesi’ nden 1984 yılında mezun olduktan sonra Dokuz Eylül Üniversitesi Almanca Dili ve Edebiyatı bölümünü bitirdi. Isıtma ve soğutma sektörü içersinde faaliyet gösteren İklimSA Bayii’liği sahibidir. Evli ve bir evlat babasıdır.

Please reload

bottom of page